Pembahagian Kumpulan Dan Jadual Perlawanan Kejohanan The International 2018

Bermula pada 16 Ogos ini, peringkat kumplan kejohanan The International 2018 akan bermula. Kesemua 18 pasukan kini telah dibahagikan kepada dua kumpulan dan akan berlawan sesama sendiri pada format round robin, terbaik dari dua perlawanan.

Empat pasukan terbaik selepas peringkat kmpulan akan mara ke upper bracket pusingan playoff, pasukan terakhir di setiap kumpulan pula akan tersingkir dari kejohanan. Baki pasukan akan mara ke pusingan lower bracket di pusingan playoff.

Pembahagian Kumpulan:

Kumpulan A Kumpulan B
  • Winstrike
  • Fnatic
  • LGD
  • Mineski
  • Evil Geniuses
  • VGJ.Thunder
  • Liquid
  • OG
  • Invictus Gaming
  • Vici Gaming
  • Pain Gaming
  • Team Serenity
  • OpTic Gaming
  • Virtus.pro
  • TNC Predator
  • VGJ.Storm
  • Team Secret
  • Newbee

Jadual Perlawanan Peringkat Kumpulan :

Hari 1 (16 Ogos)

Masa/Format Perlawanan
  • 12.00 A.M (BO2)
  • Invictus Gaming vs Mineski
  • PSG.LGD vs OG
  • Evil Geniuses vs VGJ.Thunder
  • Team Liquid vs Fnatic
  • 02.30 A.M (BO2)
  • Vici Gaming vs VGJ.Storm
  • Newbee vs TNC Predator
  • Team Secret vs Team Serenity
  • Virtus.pro vs OpTic Gaming
  • 05.00 A.M (BO2)
  • Invictus Gaming vs Evil Geniuses
  • PSG.LGD vs VGJ.Thunder
  • Team Liquid vs OG
  • Mineski vs Winstrike
  • 07.30 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs Newbee
  • Vici Gaming vs TNC Predator
  • Team Secret vs VGJ.Storm
  • Virtus.pro vs Team Serenity
  • 10.00 A.M (BO2)
  • Invictus Gaming vs Winstrike
  • PSG.LGD vs Winstrike
  • Evil Geniuses vs Mineski
  • Fnatic vs VGJ.Thunder

Hari 2 (17 Ogos)

Masa/Format Perlawanan
  • 12.00 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs TNC Predator
  • Vici Gaming vs Newbee
  • Team Secret vs Virtus.pro
  • OpTic Gaming vs VGJ.Storm
  • 02.30 A.M (BO2)
  • Invictus Gaming vs Team Liquid
  • PSG.LGD vs Winstrike
  • Evil Geniuses vs OG
  • Fnatic vs Mineski
  • 05.00 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs Team Secret
  • Vici Gaming vs Team Serenity
  • Newbee vs OpTic Gaming
  • Virtus.pro vs TNC Predator
  • 07.30 A.M (BO2)
  • Invictus Gaming vs Fnatic
  • PSG.LGD vs Evil Geniuses
  • Mineski vs OG
  • VGJ.Thunder vs Winstrike
  • 10.00 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs VGJ.Storm
  • Vici Gaming vs Team Secret
  • Newbee vs Team Serenity
  • TNC Predator vs OpTic Gaming
Baca Juga :   Complexity Melepaskan Kapten Mereka Kyle Daripada Pasukan

Hari 3 (18 Ogos)

Masa/Format Perlawanan
  • 12.00 A.M (BO2)
  • Invitus Gaming vs VGJ.Thunder
  • Evil Geniuses vs Winstrike
  • Team Liquid vs Mineski
  • Fnatic vs OG
  • 02.30 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs Vici Gaming
  • Newbee vs Virtus.pro
  • TNC Predator vs VGJ.Storm
  • OpTic Gaming vs Team Serenity
  • 05.00 A.M (BO2)
  • Invictus Gaming vs OG
  • PSG.LGD vs Fnatic
  • Team Liquid vs Winstrike
  • Mineski vs VGJ.Thunder
  • 07.30 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs Virtus.pro
  • Newbee vs VGJ.Storm
  • Team Secret vs Optic Gaming
  • TNC Predator vs Team Serenity
  • 10.00 A.M (BO2)
  • Invictus Gaming vs PSG.LGD
  • Evil Geniuses vs Team Liquid
  • Fnatic vs Winstrike
  • OG vs VGJ.Thunder

Hari 4 (19 Ogos)

Masa/Format Perlawanan
  • 12.00 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs OpTic Gaming
  • Vici Gaming vs Virtus.pro
  • Team Secret vs TNC Predator
  • Team Serenity vs VGJ.Storm
  • 02.30 A.M (BO2)
  • PSG.LGD vs Mineski
  • Evil Geniuses vs Fnatic
  • Team Liquid vs VGJ.Thunder
  • OG vs Winstrike
  • 05.00 A.M (BO2)
  • Pain Gaming vs Team Serenity
  • Vici Gaming vs OpTic Gaming
  • Newbee vs Team Secret
  • Virtus.pro vs VGJ.Storm

Leave a Comment

%d bloggers like this: